Bespoke Bathware XHGBR-120X120 Brass Square 120mm x 120mm Heelguard Waste Bespoke Bathware XHGBR-120X120 Brass Square 120mm x 120mm Heelguard Waste
On Sale
Bespoke Bathware XHGBR-120X120 Brass Square 120mm x 120mm Heelguard Waste
special order
Want to know more about this product?
Please email or call us on 9336 2288 to get in touch with our showroom for more information
Product Description
Product Details:
  • Raw Brass Square floor waste
  • 120mm x 120mm with 80mm outlet
Bespoke Brass Grates:
  • 1.5mm brass sheet base.